Hledáte pronájem dostupných kancelářských, obchodních, výrobních nebo skladovacích prostor v širším centru Jeseníku? Budeme rádi, když se staneme vašimi partnery. Poskytneme Vám vhodné kanceláře a dobře dostupné sklady, které odpovídají vašim potřebám.
Poloha areálu Jeseník je v blízkosti centra města na výpadové ulici Lipovská směrem na Lázně Lipová, v blízkosti naleznete autobusovou zastávku, železniční stanici. Do jesenického areálu je zavedena železniční vlečka pro 3 vagóny. Jsou zde rozsáhlé možnosti parkování.
Zde naleznete aktuální volné prostory k pronájmu.
Firma Jeseník Industrial Park a.s., vznikla v roce 1992 transformací státního majetku v I. vlně kupónové privatizace. Předchůdcem akciové společnosti jsou Severomoravské dřevařské závody, závod Šumperk. Původně převzala výrobu laboratorního a kancelářského nábytku, organizačně a územně vyčleněnou do samostatného závodu nábytek Jeseník a také pilařskou a bednárenskou výrobu. Tato výroba byla ukončena v roce 1997. Od roku 2005 se společnost výhradně věnuje pronájmu kancelářských, výrobních, skladovacích nebo obchodních prostor.